• Maski antysmogowe i antywirusowe U-Mask Premium

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE W CHWILI OBECNEJ ŻADEN MODEL MASEK NIE JEST DOSTĘPNY. W NAJBLIŻSZYM CZASIE NIESTETY NIE PRZEWIDUJEMY MOŻLIWOŚCI KOLEJNEJ DOSTAWY.

Maska antywirusowa, antysmogowa, antybakteryjna

Maski antysmogowe U-mask Premium zapewniają ponad 99% skuteczności w filtracji zanieczyszczeń (standard N99/P3). Chronią nie tylko przed toksycznymi i rakotwórczymi związkami, ale też przed bakteriami i wirusami. 
Maska antysmogowa U-mask jest jedyną dostępną na polskim rynku maską z filtrem biotechnologicznym. W odróżnieniu od filtrów węglowych i HEPA, nasz filtr neutralizuje szkodliwe cząstki, więc nie gromadzą się one w masce. Rodzaj zastosowanego filtra ma wpływ również na wygodę noszenia masek.
Maski antysmogowe U-mask Premium oferowane są w jednym, uniwersalnym rozmiarze. Filtr aktywny jest przez rok od momentu wyjęcia z opakowania. Po upływie tego czasu, należy go wymienić.
Maski antysmogowe U-mask Premium przeznaczone są do codziennego użytku i do uprawiania sportów, np. biegania czy jazdy na rowerze. Polecane są także dla alergików, ponieważ zostały wykonane z materiałów nieuczulających. Co więcej - wiosną i latem można nosić nasze maski, by ochronić się przed alergizującym działaniem pyłków roślin.   

Według badań maski nie są 100% ochroną przeciwwirusową, jednak znacznie ograniczają ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa.  Stanowią barierę pomiędzy osobą która nosi maskę a otoczeniem.W celu jak najwyższej ochrony zadbaj aby maska ściśle przylegała do twarzy - stosuj  się do poleceń w instrukcji.

  • Parametry

  • Sklep zamknięty

Strona w aktualizacji. Przepraszamy za utrudnienia.