• U-Mask Premium Kids

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE W CHWILI OBECNEJ ŻADEN MODEL MASEK NIE JEST DOSTĘPNY. W NAJBLIŻSZYM CZASIE NIESTETY NIE PRZEWIDUJEMY MOŻLIWOŚCI KOLEJNEJ DOSTAWY.

Wyjść na spacer jako groźny lew albo bohater Minecrafta – to marzenie każdegodziecka. Produkty U-mask Premium Kids to opatentowane filtry antysmogowe i antyalergiczne opakowane w designerskie materiały prosto z Włoch.

Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy maski, których żadne dziecko nie będzie chciało ściągać. Dostosowane dla osób powyżej 7 roku życia, opierają się na technologii masek Premium. Trzy długości elastycznych opasek zakładanych za uszy sprawiają, że idealnie dopasujesz maskę do twarzy Twojego dziecka. A miękki, antyalergiczny materiał nie podrażni wrażliwej młodej skóry.

Maski antysmogowe dla dzieci oferowane są w jednym, uniwersalnym rozmiarze. 

Filtr zastosowany w maskach antysmogowych niszczy szkodliwe cząsteczki. Maska nie uciska twarzy, więc dzieci chętnie ją noszą. Filtr aktywny jest przez rok, a następnie należy go wymienić. Filtr do masek antysmogowych dla dzieci dostępny jest w naszym sklepie.

Według badań maski nie są 100% ochroną przeciwwirusową, jednak znacznie ograniczają ryzyko zakażenia i rozprzestrzeniania się wirusa.  Stanowią barierę pomiędzy osobą która nosi maskę a otoczeniem.W celu jak najwyższej ochrony zadbaj aby maska ściśle przylegała do twarzy - stosuj  się do poleceń w instrukcji.

  • Sklep zamknięty

Strona w aktualizacji. Przepraszamy za utrudnienia.