• Maska antysmogowa U-mask Standard

U-mask Standard to maska antysmogowa wyposażona w filtr, który przechwytuje 99,9% szkodliwych zanieczyszczeń. Technologia opracowana przez firmę U-earth pozwala nie tylko na zatrzymanie pyłów, alergenów i bakterii, ale też na ich biodegradację. Filtr jest aktywny przez cały rok.

Filtr PM 2,5, do 0,1 mikrona oraz spalin TAK
Przyjazna alergikom TAK
Brak towaru
149.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier DPD 15
Dostępność Niedostepny
Zostaw telefon

Technologia biodegradacji pyłów i zanieczyszczeń jest identyczna we wszystkich produktach U-mask. Nawet jeśli wybierzesz tańszą alternatywę, możesz mieć pewność, że Twoje zdrowie na tym nie ucierpi. Na czym więc oszczędzasz, decydując się na wersję Standard? Maski z tej serii dostępne są tylko w jednym, ciemnofioletowym kolorze, a zastosowany w nich wysokiej jakości filtr nie jest wymienny. Po jego zużyciu trzeba wymienić całą maskę na kolejną. Inny jest też sposób mocowania maski Standard – wyposażone są w gumowe opaski zakładane za głowę. Są jednak tak samo miękkie i przyjemne w użytkowaniu jak wszystkie produkty U-mask.

Co wyróżnia U-mask od innych masek dostępnych na rynku?

Czego oczekujesz od maski antysmogowej? Zapewne tego, by chroniła zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Wiele masek dostępnych w sprzedaży filtruje pyły, zanieczyszczenia, szkodliwe związki pochodzące ze spalin, a nawet bakterie i wirusy – przynajmniej te o średnicy poniżej 10 albo 2,5 mikrometrów. U-mask filtruje drobinki o średnicy już od 0,1 mikrona! Przechwytuje także spaliny oraz toksyczne i rakotwórcze lotne związki organiczne, wirusy, bakterie, pleśnie i ponad 100 innych szkodliwych substancji.

To jeszcze nie wszystko. Wyłącznie produkty U-mask wyposażone są w opatentowany system U-Ox® BIO-ACTIVE TM, który biodegraduje szkodliwe cząstki!  Koniec z trzymaniem na twarzy filtru pełnego pyłów! Z U-mask czyste jest i powietrze, którym oddychasz, i Twoja maska.

Szczegółowa specyfikacja technologiczna, a także metody użytkowania masek zostały opisane w dziale FAQ oraz CO WYRÓŻNIA U-MASK

Dlaczego nasze maski kosztują więcej niż produkty innych producentów?

Decydując się na kupno U-mask, nie każemy Ci płacić za złudne nadzieje na oddychanie świeżym powietrzem. Oferujemy Ci same konkrety:

  • szwajcarską technologię opatentowaną przez  firmę U-earth, lidera na rynku biologicznego oczyszczania powietrza, która stworzyła unikalny system biotechnologicznej walki z pyłami, stosowany w szpitalach, wielkich budynkach korporacyjnych i – w Twojej masce antysmogowej;
  • wygodną, lekką maskę, wykonaną z antyalergicznych materiałów – zadbasz o zdrowie komfortowo i z klasą;
  • najwyższe, włoskie standardy wykonania.

PDF Document   Karta techniczna - maska Standard

 

W opakowaniu  U-mask Standard znajdziesz filtr w kolorze ciemnofioletowym aktywny przez 1 rok od otworzenia opakowania, z zamontowanymi na stałe gumkami zakładanymi za głowę.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Sklep zamknięty

Strona w aktualizacji. Przepraszamy za utrudnienia.