• Maski antysmogowe U-Mask Premium

Maski antysmogowe U-mask Premium zapewniają ponad 99% skuteczności w filtracji zanieczyszczeń (standard N99/P3). Chronią nie tylko przed toksycznymi i rakotwórczymi związkami, ale też przed bakteriami i wirusami. 
Maska antysmogowa U-mask jest jedyną dostępną na polskim rynku maską z filtrem biotechnologicznym. W odróżnieniu od filtrów węglowych i HEPA, nasz filtr neutralizuje szkodliwe cząstki, więc nie gromadzą się one w masce. Rodzaj zastosowanego filtra ma wpływ również na wygodę noszenia masek.
Maski antysmogowe U-mask Premium oferowane są w jednym, uniwersalnym rozmiarze, ponieważ nie muszą bardzo mocno przylegać do twarzy. Skuteczność filtrowania zanieczyszczeń związana jest z tym, że filtr - niczym magnez - przyciąga zanieczyszczenia. Działa nawet wtedy, gdy dostaną się one do wnętrza maski. Filtr aktywny jest przez rok od momentu wyjęcia z opakowania. Po upływie tego czasu, należy go wymienić.
Maski antysmogowe U-mask Premium przeznaczone są do codziennego użytku i do uprawiania sportów, np. biegania czy jazdy na rowerze. Polecane są także dla alergików, ponieważ zostały wykonane z materiałów nieuczulających. Co więcej - wiosną i latem można nosić nasze maski, by ochronić się przed alergizującym działaniem pyłków roślin.   
  • Parametry